Skiservis

Baví Vás dokonalé svezení jak na kole, tak i na lyžích? Nás v Bikeinvestu určitě ano. Prostě si potrpíme na dokonale zpracované materiály, které jsou kvalitní a které fungují. Kolegové mě mají v tomto směru „trochu za blázna“. V mládí jsem se věnoval závodnímu lyžování a závodům na horském kole. V posledních letech jsem se k závodnímu lyžování v kategorii masters vrátil. Protože po letech závodění mám mnohaleté zkušenosti s přípravou materiálu na závody a rád se umisťuji na předních místech, tak si lyže servisuji a brousím sám v naší firmě Bikeinvest, kde máme vedle cyklo servisu také ski servis a výsledek 100% kvality mám tím pádem zaručen.

I Vám nabízím tuto servisní službu, která Vám zajistí svezení i na tom nejtvrdším povrchu bez problémů.

Jak to dělám?

Lyžím zformátuji skluznici a spodní hranu strojově na stroji WINTERSTEIGER. Pak přichází na řadu ruční broušení boční hrany, na které používáme brusky Discman 4 a Carrot se správně zvolenými brusnými kotouči. Nastavíme Vámi požadovaný správný úhel pro broušení boční hrany, a to buď úhel 87 anebo 88 stupňů. Naše brusky mají uložený brusný kotouč excentricky a nezanechávají při broušení žádný grot.

Pro správný skluz voskujeme skluznice vosky TOKO a VOLA Racing

Zde je na výběr voskování vosky TOKO pro trénink a výkonnostní lyžování, a to v ceně 790 Kč včetně broušení. Pokud se ale máte rádi a neradi na sobě šetříte, pak použijme vosk s vysokým fluorem značky Vola racing, kde stojí voskování včetně broušení 1190 Kč. Po vychladnutí lyže vosk stáhnu a skluznici přeleštím sadou kartáčů.

No a pak? Pak máte lyže připravené na výkon, na kterých si to opravdu užijete, budete na nich mít 100% jistotu a dole budete mezi prvními. Pokud se Vám naše servisní zpracování zalíbí, určitě se k nám na servis vrátíte.

Cena servisních prací

Broušení + voskování TOKO voskem
790,- Kč
Broušení + voskování VOLA voskem
1.190,- Kč
Expresní broušení + vosk do druhého dne
+25 % k ceně

Kontakt

Mgr.František Svinka: mobil.tel. : +420 725 974 737, ski servis pevná tel. linka : 267 315 806

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone