sada Campagnolo SUPER Record 12s

cena vč. DPH od 52 202 Kč
Kód produktu: 10000sr
Dostupnost: Dostupnost na dotaz
Záruka: 2 roky
Výrobce: Campagnolo

Varianty produktu

Varianta Cena s DPH Dostupnost

sada Campagnolo SUPER Record 12s 172,5mm 50-34

52 202 Kč
Dostupnost na dotaz
ks

sada Campagnolo SUPER Record 12s 172,5mm 52-36

52 202 Kč
Dostupnost na dotaz
ks

sada Campagnolo SUPER Record 12s 172,5mm 53-39

52 202 Kč
Dostupnost na dotaz
ks

sada Campagnolo SUPER Record 12s 175mm 50-34

52 202 Kč
Dostupnost na dotaz
ks

sada Campagnolo SUPER Record 12s 175mm 52-36

52 202 Kč
Dostupnost na dotaz
ks

sada Campagnolo SUPER Record 12s 175mm 53-39

52 202 Kč
Dostupnost na dotaz
ks

Popis produktu

Sada SUPER Record 12s 175mm 53-39, BSA, NOVINKA


Nová sada SUPER RECORD 12x2 patří bez pochyby k nejlepším výtvorům současné silniční cyklistiky. Campagnolo opět dokázalo, že patří ke špičce ve vývoji a výrobě nových technologii a jako úplně první firma na světě představila kombinaci převodů 12x2. Jednotlivé komponenty této sady nezapřou nezaměnitelný italský cit pro krásu a detail. A nejen to: jednotlivé komponenty patří k těm NEJlehčím, NEJtužším a NEJspolehlivějším ve své kategorii.
K výrobě této skvostné sady jsou používány ty nejvybranější materiály jako karbon, titan, hliník či monolitický technopolymer. Pro nekompromisní chod jsou kliky a přehazovačka vybaveny keramickými ložisky typu CULT, která jsou vyhlášena svým neuvěřitelně nízkým valivým odporem.

Firma Campagnolo si je jista vysokou kvalitou svých výrobků a tak i v tomto případě poskytuje na tento výrobek 3-letou záruční dobu.

Sada SUPER RECORD 12x2 obsahuje v základní sestavě následující komponenty: přehazovačku se středním vodítkem, přesmykač (navářkový), řazení (včetně kompletní kabeláže), řetěz Super Record 12s, kliky s titanovou osou, středové misky (BSA, závitové) a brzdové čelisti Dual-Dual.

UPOZORNĚNÍ
Sada NEOBSAHUJE KAZETU. Kazety prosím objednávejte v sekci KAZETY 12s.
Požadujete-li jiný závit středových misek nežli BSA (ENG), popřípadě Press-Fit adaptér, prosím uveďte tento fakt do poznámky ve Vaší objednávce.

PŘEHAZOVAČKA Super Record™ 12x2 je tou nejpřesněji, nejrychleji a nejjemněji řadící přehazovačkou, kterou firma Campagnolo kdy vyrobila. Zcela nový tvar paralelogramu přehazovačky s použitím tzv. 3D EMBRACE technologie zajišťuje přesnější a jemnější řazení s nižší energetickou ztrátou což zároveň prodlužuje životnost komponentu. Zcela přepracovaný byl také tvar vodítka, které je nově osazeno většími kladkami s použitím keramických ložisek CULT, které napomáhá již tak skvělému projevu řazení. Vodítko je dimenzováno jak pro kazetu s největším pastorem 29 zubů, tak i kazetu s pastorkem 32 zubů. Nově přidaná kompenzační pružinka do vrchní části paralelogramu eliminuje vibrace a zajišťuje tak bezchybné řazení na všech typech povrchů.
Použité materiály: karbon, monolitický technopolymer s karbonovou přímesí, titanové/duralové šrouby/čepy
Váha: 181g

PŘESMYKAČ Super Record™ 12x2 je tím nejpřesněji, nejrychleji a nejjemněji řadícím přesmykačem, který firma Campagnolo kdy vyrobila. Nově pojaté vodítko, u kterého došlo ke kompletnímu oddělení jeho vnitřní a vnější části, umožnilo nové tvarování, které nabízí nekompromisní a okamžitou odezvu na pohyby řadících páček. Vodítko je též přizpůsobeno k použití se širšími pneumatikami (až do šíře 32 mm) tj. nehrozí, že by přesmykač přišel i s takto širokou pneumatikou do styku.
Použité materiály: UD karbon, titanové/duralové šrouby/čepy
Váha: 79g

ŘAZENÍ ULTRA SHIFT Super Record™ 12x2 tradičně nabízí dokonalý ergonomický tvar. Oproti předchozímu modelu došlo ke změnám ve tvaru těla řazení a brzdové páčky. Obě úpravy vedou k ještě lepšímu úchopu ze všech pozic držení. Obvzláště jezdci s menší dlaní ocení přiblížení páky k řídítkům (jezdci s většími dlaněmi ocení naopak možné oddálení pák od řídítek). Řazení je vybaveno karbonovou brzdovou páčkou s designovým rýhováním v její horní části.
Mechanismus páky je uložen na vysoce kvalitních kuličkových ložiscích zajišťujících ten nejjemnější chod za jakýchkoliv podmínek. Řazení (jako jediné na trhu) umožňuje zařadit až o 5 pastorků najednou (systém Ultra Shift). Větší tvar těla páky poskytuje pohodlnější oporu dlaně. Páky jsou vybaveny gumovými modernizovanými návleky Vari-Cushion™. No-Bulge™ technologie vedení kabeláže zajišťuje přesný tvar páky bez nežádoucích bouliček.
Balení obsahuje mechanismus pro úpravu předpětí lanka přesmykače a pro oddálení pák od řídítek.
Řazení je kompatibilní POUZE se systémy 12s (Super Record, Record) od modelového roku 2019.
Použité materiály: karbon, dural, kompozit
Váha: 339g

ŘETĚZ Super Record™ 12x2 je 5.15 mm široký řetěz, který byl speciálně vyvinut pro použití na 12-ti stupňový pastorek. Vnější články jsou vyrobeny ze speciálního typu oceli, řetěz má protioděrovou úpravu Ni-PTFE a duté čepy. Řetězy Campagnolo jsou známé svou spolehlivostí a vysokou životností.
Použité materiály: ocel
Váha: 2g/článek (108 článků = 216g)

KLIKY ULTRA TORQUE Super Record™ 12x2  byly upraveny pro 12-ti rychlostní systém. Nové převodníky jsou optimalizovány pro použití s užším rětězem a zdvojené náběhy zajišťují okamžitou odezvu na řazení. Změnu doznal taká design, u kterého se podařilo docílit lepších aerodynamických hodnot. Zachován samozřejmě zůstal léty prověřený systém spojení dvou poloos za pomoci jediného šroubu (systém Ultra Torque).
Kliky jsou tradičně vyrobeny z karbonového vlákna. Pro dosažení co nejnižší váhy jsou kliky duté a jsou osazené titanovými poloosami, jejichž spojovací šroub je též z titanu. Součástí poloos jsou keramická ložiska CULT s úžasně nízkým valivým odporem. Nové jsou též převodníky s upravenými náběhy pro rychlejší řazení, které se nově nepřichytávají navzájem k sobě, ale jsou šroubovány přímo do klik. Toto integrované uchycení převodníků umožňuje montáž veškerých vyráběných kombinací převodníků na jeden typ klik. Převodníky se do klik utahují lehkými duralovými šroubky. Kliky jsou nabízeny v délkách 165/170/172,5/175mm a v převodníkových kombinacích 53-39/52-36/50-34.
Q-faktor nových klik je 145,5mm, kliky jsou kompatibilni jak pro kola s klasickými čelisťovými brzdami, tak i pro kola s diskovými brzdami.
Použité materiály: karbon, titan, dural
Váha: 618g (kombinace 172,5mm 50-34)

STŘEDOVÉ MISKY a ADAPTÉRY ULTRA TORQUE Středové misky Super Record™ jsou vyrobeny z duralu a jsou nabízeny ve dvou závitových provedeních: ENG (1x37x24T) a ITA (36x24T).
Adaptéry systému Press-Fit jsou pak určeny pro rámy, která mají bezzávitové středové spojky. Adaptéry jsou vyráběny v následujících rozměrech: 68x42 / 68x46 / 86,5x41 / 79x46 / 86,5x46
Použité materiály: dural
Váha: 29g (Press-Fit adaptéry) / 45g (závitové misky)

BRZDOVÉ ČELISTI Super Record™ 12x2 jsou oproti svému předchůdci zcela obměněny. Jejich nový tvar nabízí zvýšenou účinnost díky zvýšené tuhosti jednotlivých čelistí a dále díky úpravě směsi brzdových destiček, ktere nyní vykazují ještě lepší vlastnosti, obvzláště za nepříznivých klimatických podmínek. Dosaženo bylo též snížení aerodynamického odporu.
Brzdy jsou vyráběny výhradně v provedení DUAL-DUAL s dvou čepovým provedením obou čelistí. Oba čepy brzd jsou uloženy na vysoce kvalitních průmyslových ložiscích. Brzdy využívají systému výměnných (zásuvných) brzdových špalíků, které jsou uloženy v duralových botičkách. Brzdové destičky umožňují komfortní nastavení ve všech směrech. K dosažení co nejnižší váhy byly na šroubky, matice a podložky použity co nejlehčí materiály (titan a hliník).
Použité materiály: dural, titan
Váha: 298g

KAZETY* Super Record™ 12x2 jsou vyráběny ze speciální oceli. Prvních 6 (velkých) pastorků je rozděleno do dvou trojic s tím, že každá z nich je vyfrézována z jednoho kusu materiálu. Odpadá tudíž potencionální nebezpečí uvolnění jednotlivých pastorků ve spojovacích čepech! Tyto pastorky mají na své vnitřní straně speciální "zub", který přispívá k hladšímu a rychlejšímu řazení. Obě trojice pastorků jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou charakteristického zlatavého zabarvení, která prodlužuje životnost těchto pastorků. Zbylých 6 menších pastorků je ošetřeno Nikl-Chrom povrchovou úpravou která zajišťuje jejich vysokou odolnost proti oděru a hladký chod při řazení. Nový tvar náběhu jednotlivých zubů pastorku přispívá k jemnějšímu a tiššímu řazení. Součástí kazety je též lehká duralová závěrná matice.
Kazety jsou nabízeny v následujících sestavách: 11-29 a 11-32.
Použité materiály: ocel, dural
Váha: 266g (kombinace 11-29)
* kazeta není součástí sady

Nevíte si rady se specifikací? Napište Nám

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone