přilba Rudy Project STERLING PLUS Red Black "S-M"

běžná cena 3 190 Kč
cena vč. DPH 1 990 Kč
ks
Kód produktu: HL670002
Dostupnost: Ihned k odeslání
Záruka: 2 roky
Výrobce: Rudy Project

Popis produktu

Nepostradatelná pro svou bezpečnost, elementární při optimalizaci času, ideální, když chcete být vidět. Rudy Project, tvůrce trendů v módních sportovních brýlích a cyklistických přilbách, přichází s novou špičkovou přilbou Sterling.
Její unikátnost je dána především zesílením přilby pomocí plastové mřížky, která zajišťuje, že je přilba nejen extrémně lehká (280 g/ 310 g), ale zároveň i velmi odolná. Součástí této vnitřní konstrukce je dokovací stanice, místo pro odložení vašich cyklistických brýlí, když je nechcete mít zrovna na očích. Při výrobě přilby byla použita In-Mold technologie, kdy je vnější skořepina s vnitřní EPS strukturou spojena formou vstřikování, nikoli lepení, což rovněž snižuje váhu přilby.
Především v horkých dnech oceníte vyjímečné odvětrávání. 18 širokých otvorů vede vzduch do přilby a zároveň z přilby odvádí vlhkost.
Přilba velmi dobře sedí díky protiskluzovému systému, možnosti nastavit si tři úrovně výšky přilby a systému přesného dotažení, které je možno provádět i během jízdy.
Parametry:
Váha: vel S-M 280g / vel L 310g
Velikost: S-M=54-58cm / L=59-61
Konstrukce: In mold
© 2020, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone