ochrana laku Muc Off Silicon Shine-spray 500ml

Doporučujeme
cena vč. DPH 329 Kč
ks
Kód produktu: mcf227
EAN: 5037835204247
Dostupnost: Ihned k odeslání
Záruka: 2 roky
Výrobce: Muc Off

Popis produktu

Muc-Off Silicon Shine 500ml vše v jednom- restaurátor, lehce mastný konzervant & ochrana
Obnovuje barvy a sytost všech dílů. Zanechává blyštivý povrch na kovech, gumě a plastech. Snižuje frikci předních teleskopů a zadních tlumičů.
Usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí.
Bezbarvý, nezanechává skvrny jen svěží vůni třešní.
Bezpečný při použití na plasty, kov, gumu i karbon.
Snadná aplikace-zanechává suchý a dlouhodobý lesk ideální pro použití na spodní části rámu, ráfky, vidlice, blatníky atd, které chrání před nabalováním bláta!

Vynikající i na interiéry automobilů.
Muc-Off Silicon Shine je zcela bezpečný k lakovaným, chromovým a kovovým partiím, ke karbonovým dílům a jiným kompozitům. Nerozežírá ani nezměkčuje gumové a plastové díly, jako to dělají některé jiné hydrocarbonové spreje. Navíc jeho pravidelné používání pomáhá prodloužit životnost ošetřovaný komponentů! Základní složka produktu je silikon, tedy polymer, jehož jednou z důležitých vlastností je odolnost vůči vodě, UV záření a dalším povětrnostním a civilizačním vlivům (např. kyselost).
Silicon Shine vodu pouze neodpuzuje, ale kompletně ji vysušuje zanechávajíc poté nelepivou ochranou a ULTRA LESKLOU vrstvu, která prodlužuje životnost motocyklu a to díky jejímu preventivnímu působení vůči všude přítomným a rádo ulpívajícím nečistotám. Díky ošetření povrchů pomocí Silikon Shine již nebude údržba v budoucnu tak složitá a zdlouhavá!
Jeho popularita stále roste u milovníků off roadů.

Aplikace: Aplikace Muc-Off Silicon Shine je velmi jednoduchá a rychlá. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci ještě na mokrý nebo vlhký povrch. Po nastříkání necháme asi 30 sekund působit a poté vyleštíme suchou, čistou a měkkou utěrkou!
Silicon Shine doporučujeme aplikovat především na dobře dostupné plastové, kovové nebo karbnové části.
!!! Zamezte kontaminaci brzdového systému!!!!
© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone