mazací olej Muc Off Wet Lube 50ml

Doporučujeme
cena vč. DPH 149 Kč
ks
Kód produktu: mcf867
EAN: 5037835204209
Dostupnost: Ihned k odeslání
Záruka: 2 roky
Výrobce: Muc Off

Popis produktu

ultra trvanlivé mazivo zajišťující dlouhodobou účinnost a ochranu, hladký chod řetězu a maximální účinnost přenosu hnací síly
odpuzuje vodu a zamezuje vzniku koroze
univerzální užití pro mazání hnacích řetězů, ale také přehazovaček, přesmykačů, bovdenů, pedálů atd.
vynikající zejména pro dlouhé jízdy v nepříznivých podmínky (voda,bláto,déšť)
mazivo není založeno na petrolejové bázi ale pouze přírodních derivátech!
obsahuje speciální integrovaná aditiva "Extreme Pressure Additives" pro hladké řazení a vysokou účinnost řetězu
plně biologicky odbouratelný
použitelný pro všechny druhy jízdních kol
mazivo roku 2010 na Britských ostrovech
Vysoce výkonné, ekologické mazivo pro universální použití v cyklistice zajišťující díky svému složení trvanlivost a tím také potřebnou ochranu a účinnost ošetřených komponentů, zejména řetěz. Je vhodné pro náročné klimatické podmínky (vlhko, mokro) a dlouhé a náročné tratě (brody, bahno).
Složení produktu vychází z přírodních derivátů.

Muc-Off Wet LubeMuc-Off Wet Lube Racing není založen na petrolejové bázi, ale na přírodních rostltinných derivátech vycházejících zcela z obnovitelných zdrojů. Výsledkem je, že se z produktu neuvolňují do přírody škodlivé hydrokarbonové složky. Wet Lube také neobsahuje chlorová nebo fluorová rozpouštědla a je plně biologicky odbouratelný.
I přesto však Muc-Off Wet Lube Racing vykazuje vynikající penetrační schopnosti, které mu umožňují proniknout až k jádru každého článku řetězu a zajistit dokonalé a dlouhodobé mazání a účinnost. Současně s kombinací technologie integrálních "Extreme Pressure Additives" vytváří mazivo na povrchu každého ošetřeného článku tenkou vrstvu zajišťující již zmíněny hladký chod řetězu a tím také maximální účinnost přenosu hnací síly, což ocení i špičkový bikeři.


Aplikace:
Před použitím je nutné mazivo důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek! Poté lze přistoupit k aplikaci maziva na čistý řetěz nebo jiné částí kola jako jsou pedály, přesmykač atd. Řetěz několikrát protočte, nechte mazivo několik minut zavadnou a poté jeho přebytky utřete čistým hadříkem.
© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone