kladky přehazovaček CERAMICSPEED OSPW SHIMANO 10 + 11s Black

Novinka
cena vč. DPH 12 800 Kč
ks
Kód produktu: 5960018
EAN: 2000078320008
Dostupnost: u dodavatele 2-3 dny
Záruka: Bez záruky
Výrobce: CeramicSpeed

Popis produktu

Oversize systém kladek Ceramicspeed vyvinutý ve spolupráci s profesionálními cyklisty a triatlonisty.

Poslední inovace od Ceramicspeedu vykazuje až o 60% menší tření než klasické systémy kladek a ušetří 2.4W! Oversize kladky jsou jediné kladky se 17ti zuby na trhu. Společně s použitím nejkvalitnějších materiálů ložisek je právě tato konstrukce nejvýhodnější, výrazně snižuje tření a zajistí úsporu wattů.

Kladky Ceramicspeed navíc díky použitému kovu vykazují až 5x delší životnost než ostatní klasické kladky. Proč Ceramicspeed? Až 16W může ušetřit kompletní upgrade kola Ceramicspeedem.

Nenašli jste ten správný produkt CeramicSpeed pro vaše kolo? Napište nám!

Při použití středového složení, ložisek, kladek OSPW a řetězu UFO tak lze na 40ti km zrychlit při rychlosti 40 km/h o 50 sekund nebo o celých 3:45 na ironmanské trati, také při rychlosti 40 km/h.

Hlavní benefitem použití keramických ložisek a dalšího materiálu Ceramicspeed je výrazné snížení tření. Z toho plyne 3-5x delší živostnost součástek, nízký valivý odpor, výrazná úspora energie jezdce a navýšení rychlosti. Speciální materiál v ložiscích Ceramicspeed navíc vykazuje o 15% vyšší tvrdost než ostaní výrobci keramických ložisek na trhu. Nešetřete sekundy, ale minuty!

© 2019, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone