Elektrokola

Miluješ jízdu na kole, ale je pro tebe cyklistika moc namáhavým řemeslem? Užíj si ji s elektrokolem! Díky elektromotoru si na elekrokolech Cube a Bianchi užiješ zážitky zcela jinak a s menší námahou než doposud. Kola máme odpružená (Binachi T-Tronik , Cube Stereo Hybrid, nebo novinka Bianchi e-SUV ) tak i kola pevná (Bianchi T-Tronik a Cube Reaction Hybrid)
Energii z batereie najdete při každém šlápnutí do pedálů. Můžete si nastavit několik režimů výpomoci. Elektrokolo je ideálním řešením, pokud nemůžeš např. ze zdravotních důvodů do vyšší tepové frekvence. Díky výpomoci rozvíjíš kondici tak jak máš, bez toho aniž by byl přetěžován organismus. Motor má omezovač na 26 km /h pak už pěkně za své. Nově lze kola dodat i s vyší kapacitou baterie. (až 625Wh-Cube, až 720Wh-Bianchi)
Nechce s tebou jezdit partnerka na kole, protože nestíhá, a přesto byste rádi sdíleli zážitky spolu? Pokud ji pořídíš elektrokolo , budeš mít do kopce dost práce.

Užij si krásy cyklistiky, i když tě to už tolik nešlape, nebo šlapat ještě nezačalo. Dnes už je elektrokolo běžný dopravní prostředek a není se za co stydět...

#jezdimnabaterky

Vyhledat

Cena

od do

Značka

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone