čistič Muc Off Disc Brake Cleaner - spray 400ml

Doporučujeme
cena vč. DPH 299 Kč
ks
Kód produktu: mcf913
EAN: 5037835913002
Dostupnost: Ihned k odeslání
Záruka: 2 roky
Výrobce: Muc Off

Popis produktu

Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner 400ml

je čistící prostředek na brzdový systém, který byl vyvinut a testován společně s řadou jezdců světové extratřídy. Je určený speciálně pro tolik potřebné rychlé a efektivní čištění všech druhů kotoučových brzd i v těch nejtěžších podmínkách.
Tento speciální čistič pomáhá zvýšit brzdný účinek destiček díky hloubkovému odstranění brzdového prachu, brzdové kapaliny či jiných nečistot ze všech partií brzdového systému.

Disc Brake Cleaner

má jedinečné složení s přidanými kondicionéry, které navracejí brzdovým destičkám jejich měkkost a vlhkost a tím výrazně omezuji skřípot a prodlužují jejich životnost
rychle odstraňuje brzdový prach, olej a špínu z destiček i brzdového kotouče
v případě aplikace je bezpečný na
gumu
plast
kov
elox
carbon
lak
na vzduchu rychle vysychá a nezanechává po sobě žádné usazeniny!
Čím se však Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner odlišuje od konkurenčních produktů, je jeho patentovaná hydratační složka, která navrací destičkám jejich měkkost a vlhkost, působí kladně na životnost brzdových komponentů, obnovuje brzdný účinek a rapidně redukuje pískání brzdových destiček.

Aplikace:

Před aplikací doporučujeme demontáž brzdiče, eventuálně pro dosažení ještě lepšího účinku i demontáž brzdových destiček. Produkt důkladně protřepeme, aby došlo k aktivaci všech jeho složek, a opatrně naneseme na destičky a kotouče z obou stran. Na kotouče lze použít čistý a měkký hadřík, pomocí kterého Disck Brake Cleaner aplikujeme. Kotouče pečlivě otřeme, brzdové destičky necháme vyschnout a vše opět namontujeme. Protože Muc-Off Disc Brake Cleaner na vzduchu rychle vysychá, není třeba používat vodu a ani tento postup nedoporučujeme
© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone