Wilier kolo podle tebe

Silnička je nejvíc! Když to zkusíš, už nebudeš chtít jinak.

Z čeho kola stavíme?

U nás si můžeš být jistý, že společně najdeme takové kolo, které bude přesně dle tvých představ, požadavků a momentálních možností. Stavit silničku dle přání zákazníka je naše nejoblíbenější činnost. Můžeme do toho zapojit naše zkušenosti z jízdy i fantazii. Silničku si můžeš vybrat od levnějších variant po ty nejvíc TOP. Cestu najdeme. 

Ty nejlepší kola stavíme na Top rámech Wilier CENTO10 AIR a CENTO10 PRO, kde je možné si navrhnout i vlastní design rámu. U dostupnějších modelů celých kol (CENTO01 AIR a GTR Team) je možné kolo přestavět na požadovanou specifikaci.

Rámy

  • Vyber si rám, velikost (přeměříme a poradíme), barvu... 
  • U rámů CENTO10 AIR a CENTO10 PRO je možná i vlastní grafika

 

Wilier, jako tradiční Italská značka

 

Jistě už jste někdy Wiliera viděly v televizních obrazovkách. Na kolech Wilier jezdí i profesionální Silniční tým Total Direct Énergie s ním společně i Niki Terpstra

 

 

 

Komponenty

Sady používáme od výrobců Shimano, Sram a Campagnolo.

Nebojíme se ani jedné z variant sad. Ať už budeš chtít tahat ocelová lanka nebo nechávat proudit tvoje pokyny skrz elektrické kabely. A nebo to házet vzduchem.. Prostě tady jsme chlapi nebojácní a jdeme do všeho.  

 

 

 

Jak si stavbu kola objednat

Zaujalo tě to? Přemýšlíš, že by si chtěl mít silničku trochu jinak než ostatní? Pak jsi na správné adrese! Silnička je totiž nejvíc a my to víme! A když to máš vyladěný jak potřebuješ nebo podle toho jak se ti mění výkonnost a nároky, není co řešit.

Domluv si schůzku a probereme, co si tvé cyklistické srdce a peněženka žádá.

A jak to dlouho trvá? Když máme vše po kupě, tak je to jak vítr! Za týden jezdíš na novém stroji. Pokud něco chybí, nejdéle do 4 týdnů. A v případě špatné karmy to klidně může být i na 3měsíce... Nekdy to těm Italům při výrobě trochu trvá. Siesta je holt siesta.

Ale v průměru počítej s nejdelší dobou 4 týdny. K nám chodí lidi, co mají dobré karmy! :)

 

Jak na to?

Telefonicky na čísle +420 725974 736 nebo emailem info@bikeinvest.cz .

 

A až budeš mít nový stroj, můžeš se k nám rovnou přidat na pravidelných vyjížďkách. 

https://www.bikeinvest.cz/vyjizdky

Tak Silnička je nejvíc!

Zdar na vyjížďce


Více fotek ze stavby kol naleznete na našem Facebooku.

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone