Teď je ten správný čas vybrat silničku

kola

Úzké kvalitní gumy, karbonové rodla s fajnovou omotávkou které sednou do ruky, nějaká pěkná vyšší kola, aby to dobře vypadalo a lépe jelo a to vše na rámu, kterým si splníte klukovské sny.

Ano, teď je ten správný čas vybrat si novou silničku do sezóny. Sníh bude za chvilku pryč, není na co čekat.

Čím si asi tak letos udělat radost?

Bianchi

Bianchi to je sázka na jistotu, typická celeste barva, prověřené modely, perfektní zpracování a k tomu několik novinek. Oltre XR4 v disku i v klasice, Oltre XR3, nové Infinito CV Disc a velmi vydařená Aria, která je nově dostupná ve více barevných provedeních.
Navíc přijede také Aria s hybridním pohonem – na tu jsme obzvlášť zvědavi! Většina se k nám navalí v polovině února.

kola

Bianchi

 

Eddy Merckx – zcela nová značka na našem obchodě!

Belgická neokoukaná značka Eddy Merckx, nese jméno nejúspěšnějšího závodníka historie. Hlavně starší generace bude jistě Eddyho přezdívaného "Kanibala" znát velmi dobře.
Na kolech naleznete jedinečný originální desing ve stylu "heritage." Velmi pečlivě zpracované rámy, kvalitní laky a propracované geometrie. To vše vám zaručí skvělý pocit ze svezení se na kolech Eddy Merckx.
Všechny modely jsou dostupné na ráfkové i diskové brzdy. A jako bonus je možná tvorba vlastního designu.

kola

Eddy Merckx

 

Look

A Look? Tak ten se vytáhnul s novým aero kolem 795 Blade. Většina aero kol se zaměřovala hlavně na aerodynamiku, ale tady je to všechno jinak.

Model 795 BLADE RS protíná vzduch, poskytuje bezkonkurenční poměr tuhosti k hmotnosti v kategorii aerobiku a udržuje trakci díky inovativnímu designu zadního trojúhelníku a velké vůli pneumatik tam, kde je potřeba.
K dispozici jsou ráfkové i diskové verze. 795 BLADE RS je vybaven tolika funkcemi, že je to nejrychlejší, nejjemnější a nejuniverzálnější kolo Look, které kdy vyrobili.

kola

Look
© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone