Kola Cube 2020 už jedou

Kola Cube 2020 už se na nás pomalu valí-)))


Koncem července bude první představení kol pro obchodníky a jako každoročně nás čeká předobjednávka na celý rok dopředu.
Funguje to tak, že si prohlédneme celou kolekci, k tomu dostanete tabulku v excelu a do ní škrtáte to, co si zákazníci budou chtít u nás koupit.
Dostaneme od Cube všechno, skvělá kola, super meating, úžasný oběd v krásném showroomu u nich ve fabrice a nadšení pro věc.

Jediné co nám nikdy nedají, je křišťálová koule, v které jsou vidět zákazníci, kteří nám řeknou, jaká kola chtějí, kolik měří a jaká barva se jim líbí…  No, i když za dvacet sezon prodeje kol máme dost dat i zkušeností, tak tohle prostě nelze trefit na 100%. A objednat vše taky nelze, neb kasička není bezedná ...

Líbí-li se vám nějaký model, hlavně z tech dražších, a jste si na něj ochotni počkat / termín konkrétního modelu na vyžádání zjistíme/ je právě teď ten nejlepší čas si kolo objednat.

Termín uzávěrek na objednání kola Cube 2020 je 15.8.2019

Zastavte se u nás na prodejně nebo volejte +420 267 315 806

A co bude u Cube nového?

Zatím moc informací nemáme, ale co je jasné, je nasazení nových sad Shimano SLX A XT v 1x12, to znamená absence přesmykače už od kol kolem 22 tisíc. Ale hlavně u elektrokol nové motory Bosch. Povedly se udělat o něco menší a lehčí cca o 1,4kg. Díky tomu si lze lépe hrát s geometrií kol. Kola budou hravější, lépe ovladatelnější. O delší dojezd se postarají výkonnější baterie 625. To je asi zatím vše, co víme a uvidíme, co nám řeknou 5.8.

 

© 2020, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone