Eddy Merckx

Proč kola Eddy Merckx?

Vždy, když hledáme značku, kterou chceme zařadit do našeho sortimentu, musí splňovat několik věcí. Měla by to být značka, která se musí líbit, mít příběh a skvělou kvalitu. Neměla by taky být vidět na každém rohu. Ne jen proto, abychom neměli tolik konkurence, ale hlavně proto, aby když už investujete "takovej balík prachů" do kola, tak ať ho nemá polovina borců na nedělním švihu. Dále jsou tu věci, které jako zákazník sice nevnímáte, ale vyžadujete. Kola musí být dostupná v rozumných lhůtách a na druhé straně telefonu nesmí sedět "pitomec", který není schopný vyřešit problémy v případech, kdy se něco nepovede. A když to má na vrch ještě nějaký "bonbón" v podobě stáje AG2R, která v čele s Romainem Bardetem na těchto kolech bere dost často pódia včetně TDF nebo možnost udělat navrhnout si vlastní design rámu včetně retra, tak pak to prostě musíte vzít.

Značka Eddy Merckx je zde už od roku 1980 a nese jméno nejúspěšnějšího závodníka historie Edddyho Merckxe přezdívaného Kanibal. V roce 1968 vyhrál jako první Belgičan Giro d'Italia. Hned při svém debutu na Tour de France v roce 1969 se mu podařilo získat celkové vítězství a vítězství v soutěži sprintérů i vrchařů. Žádný další cyklista už toto nedokázal zopakovat. Stojí za to podívat se například na stránky Wikipedie.

Eddy Merckx

V posledním roce prošla značka totálním přebrendováním, a to k hodně vydařenému heritage stylu. Prostě kolo, se kterým se neztratíte ani v kavárně, ani na tom nejostřejším švihu. Nově patří pod křídla Ridley. Díky tomu je značka dostatečně silná a má velmi dobrou dostupnost.

Co najdete v nabídce kol?

Jede se jen karbon, a to ve všech úrovních od top modelu 525, kde kolo pod 150 tisíc nepořídíte, až po velmi vydařené Lavaredo, kde se dá udělat moc pěkné kolo na Ultegře za 80 tisíc. Vlastní design rámů se dá navolit na stránkách MY MERCKX. Na krámě máme kompletní průřez celou kolekcí. Stojí za to je přijít omrknout.

EM525

Eddy Merckx EM525

Lavaredo68

Eddy Merckx Lavaredo68

Vlastní design rámu

Eddy Merckx - vlastní design rámu

Tlačítko

Letošní sezona je pro nás s touto značkou první, tak doufáme, že budeme všichni spokojeni a podaří se nám pro Vás postavit pár pěkných kol, ze kterých budete mít radost.

Silnička je nejvíc!

© 2020, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone