Dětská kola WOOM

Kvalitní rakouská značka WOOM, zabývající se pouze výrobou dětských kol a příslušenství.

Spousta výrobců kol vyrábí dětská a dospělá kola jednou metodou. Tím pak ale dochází k tomu, že dětské kolo je příliš těžké, aniž by muselo být. WOOM na to jde svoji vlastní cestou a snaží se dělat dětská kola lehčí než jeho konkurence.

Jak toho WOOM docílil?

Klasické dětské kolo má po vzoru toho "dospěláckého" příliš mnoho drátů ve výpletu a zbytečně široké pneumatiky s velikým vzorkem. Což děti nemají šanci využít. Aby se snížila cena, dávají se ocelové kliky, bohužel toto všechno má vliv na váhu dětského kola.

Pokud chceme, aby se dítěti na kole dobře jezdilo, bavilo ho to a skvěle se mu ovládalo, musíme hledat mezi lehkými koly. Kola WOOM Jsou lehčí o cca 20% oproti své konkurenci, což je pro dítě opravdu veliký rozdíl. Je to asi jako kdyby si dospělák koupil kolo, které bude místo 13kg něco kolem 20kg. Konkurenční značky kol váží mnohdy i víc jak 10kg a když si vezmete, že dítě, které začíná na kole váží kolem 15kg, máte jasno  proč vybírat WOOM.

Na WOOMu se naučí jezdit každá holčička a i třeba méně šikovný kluk. Maminkám se kolo dobře ponese, když to jedince po chvilce přestane bavit. A celkově je domácnost pak spokojenější...

Dětská kola WOOM jsou vychytaná i v tom, že ovládací prvky na řidítkách jsou barevně označené a tak si dítě na kole vše lépe zapomatuje a lehčeji ovládá. Kola WOOM lze nadělit dětem od 3 let (WOOM 2) až po školáky kde je v nabídce WOOM 6 OFF, který může být i nástrojem začínajícího závodníka.

Kola jsou předobjednaná u našeho dodavatele a měly by dorazit do konce března.

Doporučujeme si udělat rezervaci pomocí objednávkového formuláře.

Nabídku naleznete zde

 

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone