Design, integrace, funkčnost: Bianchi uvádí e-SUV

Integrace člověka a stroje dosahuje nové úrovně s novým Bianchi e-SUV odhaleného na Eurobike. Disruptivní e-MTB se 720 WH baterií a integrovanými světly, které zosobňuje spojení stylu a funkčnosti.

Více než revoluce. Interakce člověka a stroje dosahuje nové úrovně s Bianchi e-SUV, speciálním e-bikem představeným dnes 4. září na Eurobike, nejdůležitějším cykloveletrhu na světě. Vize Bianchi o budoucnosti mobility se zformovala v inovativním konceptu kol s radikálním designem přetvářejícím se ve funkčnost.

Bianchi e-SUV je nová generace elektrokol navržená s ohledem na interakci uživatele. „E-SUV“ znamená elektrické sportovní užitkové vozidlo. Je to o možnosti dostat se kamkoliv, následujíc ducha dobrodružství. Je to kolo, které ztělesňuje program elektrické inteligence Bianchi Lif-E - mobilita, bezpečnost a svoboda.

S myšlenkou vytvořit novou generaci elektrokol nechává Bianchi design, integraci a funkčnost, aby se staly průvodci celého procesu vývoje produktu.

kola

Design

Design elektrokola Bianchi e-SUV je vysoce inovativní. Celokarbonový rám upoutá ostře tvarovanými trojúhelníky, které byly inspirovány jedinečným tvarem Dolomitů, aby vytvořily spojení mezi přírodou a technologií.

kola

Integrace

Řídítka Bianchi e-SUV jsou navržena jako jeden lehký karbonový prvek s integrovaným systémem vedení lanek. Design řidítek může být doplněn rozšířením obsahujícím další kontrolní systémy, jako je GPS nebo stav baterie.

Bianchi e-SUV je poháněna plně integrovanou 720Wh baterií.. Kryt baterie je vybaven jedinečným chladicím systémem inspirovaným samoventilačními fasádami v moderní architektuře. Pracuje na principu nuceného větrání pomocí svislého kanálu, které zabraňuje motoru a baterii v přehřátí.

Nasávání umožňuje přívod čerstvého vzduchu shora. Čerstvý vzduch proudí skrz vnitřní kanál nad baterií a odchází spodem. Toto proudění funguje jako vakuový systém a redukuje teplo jak baterie, tak motoru.

kola

Funkčnost

Pozornost upřená na bezpečnost a pohodu jezdce je klíčová v projektu Bianchi Lif-e. S ohledem na to jsme vyvinuli nové e-SUV s integrovanými předními, bočními a zadními led světly, navrženými ve spolupráci se společností Spanninga. Výhodou je lepší viditelnost v noci a možnost vidět a být viděn za zhoršené viditelnosti, a to při jízdě v horách i při dojíždění ve městě.

kola

Jeden model, tři varianty

Rodinu Bianchi e-SUV tvoří tří plně karbonové modelů: Racer, Rally a Adventure, všechny s pohonnou jednotkou Shimano E8000 a baterií 720 Wh.

Racer: moderní trailové e-MTB, se zásadními designovými řešeními a závodní duší, ideální pro soutěže e-MTB. Toto kolo má 150mm zadní zdvih a 160 mm přední zdvih, velikost kol 29×2,6 a je vybaven sadou komponentů Shimano XTR 1x12speed.

Rally: plně vybavené e-SUV kolo, s integrovanými světly a blatníky pro extrémní denní i noční jízdy, s předním i zadním zdvihem 150 mm, velikostí 27,5 zadního a 29 předního kola a sadou Shimano XTR 1×12. Binchi e-SUV Rally je navíc osazena dalším světlem se světelným tokem 1.100 lumenů a dosvitem 200 m.

Adventure: all-terrain e-SUV ideální pro zvládnutí více trailů i městských jízd za zhoršené viditelnosti. Má 150mm zadní i přední zdvih, 27,5 zadní a 29 přední kolo, Sram GX Eagle 12sp. e-SUV Adventure je vybaven integrovanými předními, bočními a zadními světly Všechny tři modely jsou uváděny ve velikostech M, L a XL.

Modely Bianchi e-SUV budou k dispozici v březnu 2020. Doporučené maloobchodní ceny (EU):

  • E-SUV Racer: 10,490 euro
  • E-SUV Rally: 9,490 euro
  • E-SUV Adventure: 6,790 euro

kola

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone