Cube 2018

Kola s nejlepším poměrem cena a výkon? To jsou kola Cube. Kolekce 2018 je pecka!

CYKLOKROS A GRAVEL

Trávit v podzimních a zimních měsících dlouhé hodiny na silnici není úplně to, co bych musel. Lepší je se trochu zahřát v terénu, schovat se před větrem v lese, ale i najet potřebné kilometry do tréninku na další sezónu.
Na to jsou ideální cyklokrosová a gravel kola.
Protáhnou Vám kostru, zpevní svaly na rukou, zádech a zlepší techniku jízdy. No prostě skvělý doplněk v tréninku, který se Vám bude v nové sezóně hodit.
Cube letos vytáhlo celkem 6 modelů cyklokrosových kol. 3 kola na hliníkovém rámu s karbonovou vidlicí, jejichž cena začíná na 30000,– s osazením Shimano 105. Za 37000,– už je model Cross Race Pro s hydraulikou. Skvěle poskládaný je bledě modrý model Cross Race SL na Sramu Rival 1x11 za 43000,–.
Na karbonovém rámu s novou Ultegrou vychází kolo Cross Race C:62 Pro na 62000,–.
Nově jsou v nabídce i Gravel kola s hliníkovým rámem Nuroad. Skvělé kolo na zimu nebo jen tak do přírody.

Všechny modely jsou objednány a průběžně je naskladňujeme.

Cube Cross Race

Cube Cross Race PRO

Cube Cross Race SL

Tlačítko - cyklokrosová a gravel kola

HORSKÁ KOLA

V základních řadách jsou změny spíše designové a opět můžeme doporučit model se vzduchovou vidlicí Attention SL v ceně 23990,–.
Řada kol LTD je nahrazená novými rámy Reaction s pevnými osami a kompletním vnitřním vedením kabeláže. Změna je i u karbonového rámu, kde je použit kvalitnější karbon s označením C:62.
Firma Sram letos vyvinula 12ti rychlostní sadu Eagle GX, která cenově konkuruje Shimanu XT. My ji můžeme jen doporučit. Jednoduchá, efektivní, prostě dobrý produkt který, se povedl.
Cube sadu Sram Eagle GX montuje na dva modely, hliníkový Reaction Race za cenu 34900,– a karbonový Reaction C:62 Pro s cenou 47900,–.
Pro konzervativnější jezdce jsou samozřejmě v nabídce kola osazená sadami Shimano XT 2x11, na které se můžete 100% spolehnout.

Cube Reaction

Cube Reaction Race

Tlačítko - horská kola

ELEKTROKOLA

Kategorie kol, která je čím dál více populárnější a Cube v ní odvedlo obrovský kus práce. I u základních modelů, které začínají na 62000,–, je baterie i motor integrován do rámu. Kola mají uhlazený design a jsou kompaktnější.
Díky tomu je těžiště lépe umístěné a kolo se snadněji ovládá. Použité motory a baterie jsou od firmy Bosch s výkonem 250 W a kapacitou baterie 500 Ah.
Potřebujete-li trochu pomoct s vašim výkonem na kole, pak je elektrokolo skvělá volba. Zvětší se Vám rádius vyjížděk, více stihnete a více uvidíte. To vše s menší únavou.
Vydařené designy jsou hlavně u dámské kolekce řady Access

Cube Access Hybrid 1

Cube Access Hybrid 2

Cube Access Hybrid 3

Tlačítko - elektrokola

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone