Bianchi - kolo podle tebe

Silnička je nejvíc! Když to zkusíš, už nebudeš chtít jinak.

Z čeho kola stavíme?

U nás si můžeš být jistý, že společně najdeme takové kolo, které bude přesně dle tvých představ, požadavků a momentálních možností. Stavit silničku dle přání zákazníka je naše nejoblíbenější činnost. Můžeme do toho zapojit naše zkušenosti z jízdy i fantazii. Silničku si můžeš vybrat od levnějších variant po ty nejvíc TOP. Cestu najdeme. 

Ty nejlepší kola stavíme na Top rámech Bianchi Oltre XR4 a Bianchi Specialissima, kde je možné si navrhnout i vlastní design rámu. U dostupnějších modelů celých kol (Sprint, Aria, Oltre XR3) je možné kolo přestavět na požadovanou specifikaci.

Rámy

  • Vyber si rám, velikost (přeměříme a poradíme), barvu 
  • U rámů Oltre XR4 a Specialissima je možné i vlastní grafika

Nová Specialissima

Oltre XR4 a Aria

Bianchi a jejich tradiční celeste barva

Bianchi, ať už je to základní model Via Nirone nebo modely vyšší kategorie Oltre XR4, Specialissima nebo Infinito CV, vždycky zaručuje něco víc než jen jízdu na kole. Bianchi je tradice. Bianchi je návyk. Bianchi je nejstarší cyklistická značka a má sílu změnit ti život. Bianchi je komunita. Bianchi je styl.

Komponenty

Sady používáme od výrobců Shimano, Sram a Campagnolo.

Nebojíme se ani jedné z variant sad. Ať už budeš chtít tahat ocelová lanka nebo nechávat proudit tvoje pokyny skrz elektrické kabely. A nebo to házet vzduchem.. Prostě tady jsme chlapi nebojácní a jdeme do všeho.

Jak si stavbu kola objednat

Zaujalo tě to? Přemýšlíš, že by si chtěl mít silničku trochu jinak než ostatní? Pak jsi na správné adrese! Silnička je totiž nejvíc a my to víme! A když to máš vyladěný jak potřebuješ nebo podle toho jak se ti mění výkonnost a nároky, není co řešit.

Domluv si schůzku a probereme, co si tvé cyklistické srdce a peněženka žádá.

A jak to dlouho trvá? Když máme vše po kupě, tak je to jak vítr! Za týden jezdíš na novém stroji. Pokud něco chybí, nejdéle do 4 týdnů. A v případě špatné karmy to klidně může být i na 3měsíce... Nekdy to těm Italům při výrobě trochu trvá. Siesta je holt siesta.

Ale v průměru počítej s nejdelší dobou 4 týdny. K nám chodí lidi, co mají dobré karmy! :)

Jak na to?

Telefonicky na čísle +420 725974 736 nebo e-mailem info@bikeinvest.cz.

A až budeš mít nový stroj, můžeš se k nám rovnou přidat na pravidelných vyjížďkách.

Tak Silnička je nejvíc!

Zdar na vyjížďce

Více fotek ze stavby kol naleznete na našem Facebooku.

© 2021, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone