Sleva kol Cube 2017

Všechna dostupná kola Cube z kolekce 2017 jsou individuálně zlevněna. Kola jsou přeceněna pouze na prodejně, na e-shopu jsou ceny původní. Pokud vás tedy zajímá aktuální cena kol, navštivte nás na prodejně.

V nabídce máme stále většinu modelů řad AIM, Analog a Attention a LTD. Kola řady Reaction jsou už dost probrané, ale z modelů řady Elite se dá ještě vybrat. V silničních kolech jsou to modely řady Attain v hliníku i karbonu nebo model Agree C62 na Ultegře.

Ostatní kola jsou již většinou vyprodaná, ale stojí za to je poptat. Aktuální skladovou dostupnost najdete na e-shopu. Kola vedená jako "na dotaz" jsou již vyprodaná a nelze je objednat.

Zlevněná kola Cube

Odkaz na silniční kola Cube Odkaz na horská kola Cube Odkaz na cyklokrosová kola Cube

Nové modely Cube 2018

Kdo touží po nových modelech Cube, bude mít šanci již brzy. 31. července proběhne prezentace novinek Cube pro rok 2018, které si budete moci předobjednat z katalogu přímo na prodejně. Řada těchto novinek bude dostupná již od druhé poloviny srpna 2017. Pokud toužíte po nějakém kole, které běžně nebývá k dispozici, teď je ta pravá chvíle si toto kolo zajistit.

© 2017, Všechna práva vyhrazena Bikeinvest s.r.o. Created by Foreveryone